Brazilianen nemen $ 350 mee naar huis in PUBG-kampioenschap

Het Braziliaanse team Alpha 7 was de grote winnaar van de western editie van PUBG MOBILE Wereld Invitational 2021 (PMWI) ondersteund door Gamers zonder grenzen, het nemen van $ 352.500 als prijs. op de laatste dag van PMWI 2021 de PUBG MOBILE kondigde ook de details van de PUGB MOBILE Wereldkampioenschap 2021, die in november van start gaat met een prijzenpot van $ 6 miljoen, zie meer over de aankondiging

PUBG MOBILE kondigt ook de grootste mobiele eSports Awards in de geschiedenis aan, $ 6 miljoen aan PUBG MOBILE Global Championship 2021 Awards

Alpha 7 (Brazilië) kampioenen van de pubg mobile world invitational 2021
Alpha 7 (Brazilië) Kampioenen van PUBG MOBILE World Invitational 2021

Na vier dagen wedstrijden met de beste teams van over de hele wereld, is de Alfa 7 (Brazilië) e Valdus Esports (Thailand), werden gekroond tot kampioen PMWI West e PMWI Oost, respectievelijk. DE Alpha 7 scoorde vier overwinningen en 251 punten totaal, gevolgd door het Kazachse team Konina Power met 221 punten en het Turkse team Next Rüya Gaming met 213 punten. Naast de eerste plaats had het team ook twee van de vier spelers als hoogtepunt van het toernooi, Revoo en Carrilho stonden respectievelijk op de tweede en vierde plaats in de Top 5 Fraggers.

Posities van 1e tot 8e plaats in pubg
Rankings van 1e tot 8e plaats in de PUBG
Posities van 9e tot 16e plaats in pubg
Posities van de 9e tot de 16e plaats in de PUBG

En de prijs van $ 6 miljoen?

O PUGB MOBILE Wereldkampioenschap 2021 (PMGC) wordt het volgende wereldwijde evenement op de eSports-kalender op PUBG MOBILE, met het toernooi officieel aangekondigd te beginnen in november. O PMGC 2021 is het meest verwachte kampioenschap van PUBG MOBILE. De deelnemers van de PMGC 2021 zullen de beste wereldwijde teams zijn in de PUGB MOBILE Pro League (PMPL) en de regionale kampioenschappen. De totale prijs van de PMGC zal US$ 6 miljoen bedragen, drie keer meer dan de PGC 2020.

Pubg Mobile World Invitational Awards 2021
Onderscheidingen van PUBG MOBILE World Invitational 2021

"Gefeliciteerd Valdus Sports en Alpha 7 Sport! Ik ben erg trots om weer een wereldwijd eSports-evenement te zien van PUBG MOBILE bereik een succesvolle finale met actievolle wedstrijden. Het was ook een voorrecht om samen te werken met de Gamers zonder grenzen en zend een werkelijk uniek toernooi uit en verenig je met onze spelers voor een goed doel. Nu ben ik opgewonden om onze aandacht te richten op de PUGB MOBILE Wereldkampioenschap 2021, dat ons grootste toernooi tot nu toe zal zijn en iets heel speciaals belooft aan onze spelers, partners en fans”, aldus James Yang, directeur van PUBG MOBILE Wereldwijde sporten.

-- Adverteren --

De leider in mobiele technologie OnePlus was officieel smartphonepartner van PMWI. De nieuwste premium-apparaten, de OnePlus 9 en 9 Pro, bieden een eersteklas game-ervaring. DE Nimo-tv, toonaangevend platform voor livestream-games, is er trots op de mediapartner te zijn van PMWI.